top of page

Atsauksmes par Mūsu rīkotajiem pasākumiem!

Paldies par Jūsu labajiem vārdiem!

***

Paldies par jauko nometni, redzu pozitīvas nobīdes Toma apziņā... mugurkauls taisnāks un mandalu grāmatā jau izkrāsotas 5 mandalas, ir iekšēji pieaudzis! Paldies Lielum Lielais, lai izdodas jauni brīnumdarbi un Atbalsts Jums abiem, lai no augšas!

-Ligita

***

Paldies, Kristai un Kristapam, par Semināru! Puikām ir tik daudz jaunu piedzīvojumu, stāstu, emociju, katru dienu tiek pieminēta Capoeira, noteikti meklēsim rudenī treniņu iespējas Rīgā. :) Ja puikas vēlēsies, nākamgad sūtīsim atkal. Emociju ziņā, Seminārs pilnīgi noteikti ir viens liels "+" . Mikusam šī bija pirmā diennakts Semināra pieredze un noteikti pozitīva.

-Zane

***

Paldies Krista un Kristap par darbu, ko darat!

Tas, ko dzirdēju - patika kino vakars, patika meiteņu sarunas un peldes jūrā, bet tie jau tikai sausi vārdi, ko nevar uzrakstīt ar to intonāciju un aizrautību, ko un kā teica Beāte. Viņa bija ļoti priecīga un lūdza, lai piesaku nākamam Semināram!

-Aija

***

Sveiki Krista&Kristap!!! =)

Paldies Jums par to, ka dariet to, ko dariet!

Mums kā vecākiem ir prieks, ka bērni šādā veidā pavada 4 lieliskas dienas pie jūras.

Pašiem bērniem arī ir prieks,iespaidi, emocijas, atmiņas... patika jūra, patika capoeira, patika joga, patika jūras peldes, patika popiela.

Noteikti jau ka vēl tiksimies!!! =)

Amēlija ir gatava ziedot savu sataupīto naudu, lai varētu piedalīties jūlija seminārā... =)​

-Inese

***

Mans dēls bija sajūsmā par visām nodarbībām! Paldies par jauko, aktīvo, radošo un visādi citādi pilnvērtīgo programmu, kā arī sirsnīgo attieksmi!​

-Liene

***

Paldies par Semināru manā un manas meitas Rozes vārdā.

Tas tik tiešām ir bijis ļoti jauki.

Šodien sākās skola un kopā ar Rozi šorīt no rīta secinājām, ka skolas brīvdienas šoreiz bija izdevušās kā vēl nekad.

Paldies par to, ko kopā ar Kristapu abi darāt priekš bērniem. Un lai nepazūd prieks to darīt!​

-Ineta

***

Paldies par foršo dienas Semināru bērniem 29.-30. decembrī. Bērniem, īpaši Līvai ļoti patika. Līva man tagad katru dienu atgādina, lai piesaku viņu uz marta Semināru.

-Dace

***

Vieta, kur bērni jūtas labi ar diviem fantastiskiem jauniešiem, kuri spēj viņus saprast, uzklausīt, iedvesmot un gūt drauga plecu.

-Everita


***

Jelgavā ir divi fantastiski jaunieši, kuri spēj aizraut un iedvesmot bērnus, kuri ir izveidojuši studiju bērniem  (un ne tikai) - K&K studija, mans bērns apmeklēja ziemas dienas Semināru un mēs, visa ģimene, tagad ik palaikam vingrojam studijā apgūtos vingrinājumus, tas dod mums vienam otru redzēt, sadzirdēt, sajust, izslēgt TV. Iesaku, ielūkoties viņu aizrautībā! Paldies!

-Arita

***

Paldies, ka esam Jūs satikuši savā ceļā. Paldies par Jūsu ideju un lielo degsmi, to visu darīt un sirsnību, kuru vienmēr saņemam tiekoties un iedvesmas dzirkstelītēm, kad parunājamies.

-Arita

***

Paldies par foršajām bildēm! Annai ļoti jaukas atmiņas par Semināru un ar nepacietību gaidām, kad sāksies skola! :) Anna labprāt apmeklētu arī bērnu studiju, tā ka gaidīsim kādu informāciju, kur un kad notiek nodarbības, tad redzēsim kā varam saskaņot laikus un izbraukāt uz nodarbībām.

Sveicieni no Annas!

-Līga

***

Labdien, lielais paldies par bildītēm un pats galvenais par jaukajām emocijām. Rūta no Semināra atbrauca ļoti priecīga un tas viņai bijis tiešām nozīmīgs ar vislabākajām atmiņām. Lai jums viss izdodas, žēl, ka mums Valmierā nav šādas bērnu studijas, noteikti savus bērnus laistu iet.

Paldies,

-Agrita

***

Roberts teica, ka noteikti vēl gribēs, paldies par mandalu grāmatu, jau ir sakopētas dažas mandalas, lai var krāsot! :)

-Kristīne

***

Labdien!

Paldies par skaisto un pasākumiem bagāto bērnu Semināru.

Mums Miks vakardien noorganizēja vakara meditāciju, atrada pats mūziku, noorganizēja kārtību, un pat interpretēja pēc tam zīmējumus. :)

Iespaidu bērniem ir daudz un šīs dienas viņus ir bagātinājušas. Paldies visai komandai.

Ar saulainiem sveicieniem,

-Marika

***

Sveika, Krista!

Līvai Seminārs ļoti patika un viņa ir gatava braukt vēl! Liels paldies jums visiem! :)

-Arita

***

Sveika.

Vēlreiz milzīgi liels PALDIES JUMS abiem par skaistajām četrām dienām ko

darbojāties ar bērniem!

-Vita

 

***

Sveika Krista,

Paldies par jauko Semināru, Martai ļoti patika!

-Linda

bottom of page