top of page
photo5773920030495455838.jpg

Par Kristu

Krista ir Mākoņos lidojoša romantiķe vai pārlieku brāzmaina praktiķe, kas alkst aptvert itin visu. Ļoti atklāta, mīļa, jauka un centīga, ar savu raksturu un viedokli. Tieša, konkrēta, ja kaut ko izdomā, ies un darīs. Māk baudīt dzīvi un novērtēt svarīgāko. Krista ir divu bērniņu mamma un tieši viņas mazie ir Kristas galvenie skolotāji, iedvesmotāji un motivātori, kuri ļauj uz lietām raudzīties citādāk. Apguvusi jogu, meditāciju, līdzsvaru un elpošanu Latvijas Universitātē, Indijas studiju un kultūras centrā. Sertificēta fitnesa trenere (LSPA) un sertificēta nometņu vadītāja. Regulāri apmeklēju dažādus kursus un seminārus. 10 gadu pieredze darbā ar bērniem regulāri organizējot nometnes, ekskursijas, braucienus uz ārzemēm un citus pasākumus. Iegūts sertifikāts par preventīvo darbu bērnu tiesību aizsardzības jomā. Iesaistos un organizēju dažādus projektus gan bērniem, gan pieaugušajiem. Biedrības SirdsCeļš valdes locekle, K&K studijas izveidotāja un vadītāja. Sal Rachele pārstāve Latvijā! Savu turpmāko dzīvi vēlos saistīt ar radošu “ārpus sistēmas rāmīšu” darbu iepriecinot un pozitīvi uzlādējot ne tikai bērnus, bet arī pieaugušos! Patīk organizēt foršākās nometnes, vadīt atraktīvas nodarbības, vest elpu aizraujošos ceļojumos un iepazīstināt ar pasauli! Iedvesmot, iepriecināt un kopīgi labi pavadīt laiku! Krāsim atmiņas un sajūtas!!! :)))

Par Kristapu

Kristaps ir fitnesa un personīgās izaugsmes treneris, K&K studijas dibinātājs un vadītājs, piedzīvojumu meklētājs, kā arī pasaules iedzīvotājs–ceļotājs. Kristaps patiešām priecājas un izbauda to, ko dara, jo ikdienā viņš palīdz cilvēkiem uzlabot fizisko un garīgo veselību.

Kristaps ir arī piedzīvojumu meklētājs, kas bauda katru dienu. Viņš vienmēr ir gatavs izkāpt no komforta zona un doties ceļojumā, lai atklātu jaunas vietas, kultūras un pieredzes. Šie piedzīvojumi viņam sniedz iespēju attīstīties un paplašināt savu redzesloku. Viņš ir atvērts jaunām idejām, izaicinājumiem un viņam patīk iesaistīties jaunos projektos.

Īsumā var teikt, ka Kristaps ir enerģisks un pozitīvs cilvēks, kurš mīl sevi izaicināt. Viņa ir svarīgi augt gan personīgajā, gan profesionālajā sfērā. Viņš ir motivēts palīdzēt citiem sasniegt mērķus un labprāt iedrošinās Tevi doties piedzīvojumos.

photo5773920030495455839.jpg
photo5773920030495455844.jpg
bottom of page