Par Kristu

"Krista ir Mākoņos lidojoša romantiķe vai pārlieku brāzmaina praktiķe, kas alkst aptvert itin visu. Ļoti atklāta, mīļa, jauka un centīga meitene ar savu raksturu un viedokli. Tieša, konkrēta, ja kaut ko izdomā, ies un darīs. Māk baudīt dzīvi un novērtēt svarīgāko."

Esmu apguvusi Jogu, meditāciju, līdzsvaru un elpošanu Latvijas Universitātē,Indijas studiju un kultūras centrā. Šobrīd mācos Latvijas Sporta un Pedagoģijas augstskolā par Fitnesa treneri. Līdz šim ir bijusi pieredze strādāt un darboties ar bērniem, jo Vasaras Mistēriju 2012. laikā, paši rīkojām savas Bērnu Mistērijas. 2014. gada vasarā noorganizējām un novadījām divus bērnu seminārus 5 dienu garumā, kuros kopumā piedalījās 60 bērni.Pagājušanā rudenī, 30. oktobrī, kopā ar bērniem nosvinējām aktīvus un sportiskus Helovīnus. 22., 29. un 30. decembrī kopā ar bērniem svinējām ziemu - "Ziemas dienās". Aizvadījām lielisku "Ziemas pavadīšanas semināru", uz kuru pieteicās necerēti liels skaits bērnu. Un tik tikko ir beigušies mūsu šīs vasaras semināri, kuros kopumā piedalījās ap 80 bērniem. Savu turpmāko dzīvi vēlos saistīt ar bērniem, vadīt nodarbības, iedvesmot, iepriecināt un kopīgi labi pavadīt laiku, jo bērni taču ir mūsu nākotne. :)

Par Kristapu

Esmu gados jauns, bet pieredzē bagāts treneris. Mana pieredze trenera amatā sākās jau no pusaudžu gadu vecuma, kad sāku vadīt Capoeira – brazīļu cīņas mākslas nodarbības bērniem. Fitness, veselīgs un aktīvs dzīvesveids ir mans aicinājums, mana aizraušanās, mana profesija. Ikdienā strādāju par Capoeira treneri Mārupē, Valmierā, Smiltenē, Siguldā un Cēsīs. Kopā ar savu sieviņu esam izveidojuši K&K studiju, kur, bieži vien, rīkojam dažādus pasākumus gan priekš pieaugušajiem, gan bērniem, piemēram, nometnes, ceļojumus, labdarības pasākumus un vēl! Pastāvīgi izglītojos, attīstu savas zināšanas un prasmes, sekoju līdzi visām aktualitātēm, pilnveidoju sevi un pielietoju visjaunākās fitnesa koncepcijas savā darbā. Brīvi pārvaldu latviešu, krievu un angļu valodu, nedaudz arī portugāļu. Labprāt par sevi pastāstītu vairāk klātienē!